Gå til innhold

Bra middel mot kviser?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en tenåring som sliter endel med kviser. Renser huden hver dag, men hjelper ikke mye. 

Noen som har tips til noe man kan bruke?



Anonymous poster hash: 8a79f...5b6
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ring legen og få noe på resept, eneste som virker litt.

 

Anonymous poster hash: 3f8ad...1ec

Skrevet

Obagi clenziderm. Google det:) veldig bra, jeg så kjempe forskjell etter kun to uker. Får på forskjellige skjønnhetsklinikker rundt omkring, jeg kjøper på ebay da det er litt dyrt. Men virkelig verdt det.

 

Anonymous poster hash: aed2e...049

Skrevet

Trenger ikke resept. jeg fikk helt kvisefrihud av dette vidundermiddel, men du må kjøpe det i Sverige tror jeg: http://www.apotea.se/basiron-ac-gel-10-procent-40-g

 

Det er to med forskjellige prosenter. Den ene skal brukes på kropp og den andre i ansiktet. Tørker inn kviser.



Anonymous poster hash: 257b6...1f5
Skrevet

 

Trenger ikke resept. jeg fikk helt kvisefrihud av dette vidundermiddel, men du må kjøpe det i Sverige tror jeg: http://www.apotea.se/basiron-ac-gel-10-procent-40-g

 

Det er to med forskjellige prosenter. Den ene skal brukes på kropp og den andre i ansiktet. Tørker inn kviser.

 

Anonymous poster hash: 257b6...1f5

Basiron er vel det mest brukte middelet uten resept her i Norge også. Alltid vært på markedet her uten resept.

 

Anonymous poster hash: 8137d...357

Skrevet

Fruktsyre. Origins har en liten flaske med fruktsyre som er vidundermiddel. Brukes lokalt på kvisen, tørker inn på en dag. Her hjalp det å slutte å spise så mye skinke. Ost vet jeg kan skape kviser og. Se litt på kostholdet, om det er en matvare det spises mye av.

 

Kjøp en hudrens for riktig hudtype, ikke ta på ansikt med uvaskede hender, bruk en fuktighetskrem beregnet på hudtypen. Ofte stresser huden med å overprodusere talg dersom den ikke får nok fuktighet! Det er superviktig med fukt selv om det høres helt feil ut.

 

Anonymous poster hash: 9b7c9...861

Skrevet

Jeg brukte basiron, men denne ganske sterk. Det står til og med på tuben at produktet kan bleke tekstiler.

Men jeg har fKtisk kjøpt pro active ;) og det funker helt fatastisk! Virkelig!

Så drt er verdt et forsøk i allefall :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...