Mrs Smutt & Smilende Skrevet 17. april 2014 #1 Skrevet 17. april 2014 ....men det er meldt sol i morgen!!! I mellomtiden har jeg bakt boller fulle av køøøørd og hellige-jesu-mor-og-annet-fandenskap de var gode!!! Påskebålls til folket! (Kan ha glemt et utropstegn eller to, men såpass får dere lese dere til sjæl altså). Glad påsk!
moota m storebror&lillebror Skrevet 17. april 2014 #2 Skrevet 17. april 2014 Vi er i bilen, på båten og det har regna og fylt i sjøen hele dagen .. Men lovnader om fint vær, bare sol, ingen vind og god temp imorgen og resten av påsken gjør at jeg gidder ikke å hate Påskeelsk!!!
sug lut Skrevet 18. april 2014 #3 Skrevet 18. april 2014 I går klappet vi hverandre gjensidig på skuldrene her i huset for hvor genialt gode vi er på å ha ferie i absolutt ikkevær. Togtur, det er tingen! Vi toga fnisende og lett amøbete glatt halvannen time hver vei for å gumle eplekake under dragene foran peisen på Frognerseteren og det var helt perfekt, kakao og kaffe og mulighet for å spise gode gode ting i gammel gammel stue med rare pensjonerte OsloVestere, selfierunkende tenåringsjenter og japanske turister. Og så konstaterte vi fra toget (ok, banen) at hele Bogstad og Sørkedalen har opphørt og blitt erstattet med tjukkaståke. Vel hjemme mekka vi panert sitronkylling med vår nye hakke-blande-blende-vispe-stavmikser og så film under pledd resten av dagen - helt ultimat.
Mrs Smutt & Smilende Skrevet 18. april 2014 Forfatter #4 Skrevet 18. april 2014 Intet å si på den innsatsen. Skuldreklapping er en bra ting. Nevnte jeg at strikketøyet fra 2007 er igjen tatt fram? Nå strikkes det atter søte pulsvanter. 25 par strikket jeg sist og vet ikke hvor mange det blir nå, men tilbakemeldingene har kommet på at noen har mistet, glemt bort, slitt ut og bare vil ha flere. Jeg er skikkelig dritdårlig på strikking, men denne oppskriften kan jeg i søvne. 187 små perler på hver vante og det er klart at det hjalp på motivasjonen med nye briller altså.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå