Salvador Skrevet 13. april 2014 #1 Skrevet 13. april 2014 Jeg starter å jobbe igjen veldig snart, og lillegutt er 11mnd. Jeg ammer fortsatt flere ganger om dagen, minst 5ganger i døgnet. Nå er han blitt vant til å amme før legging på dagtid, han sovner ikke ved puppen, men blir avslappet og det blir lettere å få han til å sove. Nå får jeg ikke pumpet før de første vaktene, så tenkte far skulle få gi mme, men hvor mye skal han gi? Baby spiser grøt og middagsmat og mellommåltider, så det skal ikke være et fullt måltid, bare som et lite tillegg for å slappe av før søvn, og så ammer jeg når jeg er hjemme.
Anonym bruker Skrevet 13. april 2014 #2 Skrevet 13. april 2014 Vurdert å lese på pakka? Anonymous poster hash: 67eb2...a04
Salvador Skrevet 13. april 2014 Forfatter #3 Skrevet 13. april 2014 Vurdert å lese på pakka? Anonymous poster hash: 67eb2...a04 har ikke kjøpt enda, og siden det er søndag har jeg ikke fått gjort det i dag. Spør her for å se andres erfaringer og råd.
Anonym bruker Skrevet 13. april 2014 #4 Skrevet 13. april 2014 Men du trenger vel heller ikke å vite mengden før du faktisk skal gi det og da har du vel kjøpt pakken? Anonymous poster hash: 56dc4...9cd
Salvador Skrevet 13. april 2014 Forfatter #5 Skrevet 13. april 2014 Okei, så det står ganske nøye forklart på pakken altså...?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå