amandine Skrevet 2. april 2014 #1 Skrevet 2. april 2014 Ønske: Ønsker meg avslappet sommer uten komplekser, med bikini og badedrakt Gudrun og høyt hevet hode uten bekymringer for disselår og bollemage. Vet jeg er ca 15 eller 20 kilo derfra, men alt hjelper jo. Vet hvordan jeg skal gjøre det, og gjør det forsåvidt (iallefall 6 kilo mindre enn i fjor på denne tiden),men... Hinder: Meg. Jeg er så jævla dum at det er til å dåne av! Om jeg hadde brukt like mye tid og krefter på å gjøre noe med det som jeg bruker på å ønske at jeg alt hadde gjort noe med det, - da hadde jeg vært i mål for to år siden. Forbanna blondinehode.
sug lut Skrevet 2. april 2014 #2 Skrevet 2. april 2014 Men så kommer livet i mellom, da. Og tar kreftene og besluttsomheten. Det er ikke alltid man skal være sint på seg selv heller - heller klappe seg på skulderen for at man fortsatt henger med og så ta kg når man kan.
Gjest beef sister Skrevet 2. april 2014 #3 Skrevet 2. april 2014 Det hjelper i hvert fall ikke at du er sint på deg selv. Nei, så har du ikke klart det, men det har sikkert vært ganske behagelig å ikke være i slankemodus. Det er ikke siste sommer du har i vente, så nå kan du heller bruke neste sommer som motivasjon. Fin i Gudrun blir du sikkert uansett, badedrakt skjuler så mangt!
sug lut Skrevet 2. april 2014 #4 Skrevet 2. april 2014 Har du faktisk kjøpt badetøyet fra Gudrun, Amandine? Hvordan er kvalitet og passform?
amandine Skrevet 2. april 2014 Forfatter #5 Skrevet 2. april 2014 Det hjelper i hvert fall ikke at du er sint på deg selv. Nei, så har du ikke klart det, men det har sikkert vært ganske behagelig å ikke være i slankemodus. Det er ikke siste sommer du har i vente, så nå kan du heller bruke neste sommer som motivasjon. Fin i Gudrun blir du sikkert uansett, badedrakt skjuler så mangt! Det er ikke behagelig å ikke være i slankemodus. For da er man i "jeg skulle ønske"modus, og den er ikke grei...
amandine Skrevet 2. april 2014 Forfatter #6 Skrevet 2. april 2014 Har du faktisk kjøpt badetøyet fra Gudrun, Amandine? Hvordan er kvalitet og passform? Nei, har ikke. Som De vet har jeg litt pekuniære hindre ift Gudrun og annet om dagen, men jeg måtte inn og sjekke. Og har så lyst på blått badetøy med hvite splæsjer på! Innbiller meg at overdelen kan funke på mine akk ikke lenger så spretne en gang var vi 75B nå er vi 85DD?
sug lut Skrevet 2. april 2014 #7 Skrevet 2. april 2014 Har du faktisk kjøpt badetøyet fra Gudrun, Amandine? Hvordan er kvalitet og passform? Nei, har ikke. Som De vet har jeg litt pekuniære hindre ift Gudrun og annet om dagen, men jeg måtte inn og sjekke. Og har så lyst på blått badetøy med hvite splæsjer på! Innbiller meg at overdelen kan funke på mine akk ikke lenger så spretne en gang var vi 75B nå er vi 85DD? Jeg har også lyst på akkurat det. Men jeg skulle gjerne vite at det faktisk er litt bh-kvalitet over det hele. Og så er jeg litt scheptisk til buksemodellen - avkutting av lår er en uting, da kunne den heller strukket seg i retning kneet.
amandine Skrevet 2. april 2014 Forfatter #8 Skrevet 2. april 2014 Har du faktisk kjøpt badetøyet fra Gudrun, Amandine? Hvordan er kvalitet og passform? Nei, har ikke. Som De vet har jeg litt pekuniære hindre ift Gudrun og annet om dagen, men jeg måtte inn og sjekke. Og har så lyst på blått badetøy med hvite splæsjer på! Innbiller meg at overdelen kan funke på mine akk ikke lenger så spretne en gang var vi 75B nå er vi 85DD? Jeg har også lyst på akkurat det. Men jeg skulle gjerne vite at det faktisk er litt bh-kvalitet over det hele. Og så er jeg litt scheptisk til buksemodellen - avkutting av lår er en uting, da kunne den heller strukket seg i retning kneet. For min del kan iallefall ikke benskjæringen være høyere, da kommer magen til syne, har du hørt så jævlig!?!..(Sukk husker de høye høye snertne neonfargede buksene fra 80-tallet, den gang jeg kastet overdelen fordi den aldri ble brukt)
LillaGorilla♥♥ Skrevet 2. april 2014 #9 Skrevet 2. april 2014 Ugh, I hear ya. Blir nok en relativt bikinifri sommer på meg i år, men jeg er på vei nedover, så da satser vi på at det funker til neste år istedet. Dessuten har vi ikke råd til noen sydentur i år heller, og det passer egentlig fint.
amandine Skrevet 2. april 2014 Forfatter #10 Skrevet 2. april 2014 Ugh, I hear ya. Blir nok en relativt bikinifri sommer på meg i år, men jeg er på vei nedover, så da satser vi på at det funker til neste år istedet. Dessuten har vi ikke råd til noen sydentur i år heller, og det passer egentlig fint. Var det forresten du som nevnte Fun fruktfest eller hva den nå heter og sprudlevann? Meget bra tips, det vil jeg bare ha sagt! Takk!
sug lut Skrevet 2. april 2014 #11 Skrevet 2. april 2014 Fun light + cottage cheese er også godt! Egentlig hva som helst + cottage cheese.
LillaGorilla♥♥ Skrevet 2. april 2014 #12 Skrevet 2. april 2014 Ugh, I hear ya. Blir nok en relativt bikinifri sommer på meg i år, men jeg er på vei nedover, så da satser vi på at det funker til neste år istedet. Dessuten har vi ikke råd til noen sydentur i år heller, og det passer egentlig fint. Var det forresten du som nevnte Fun fruktfest eller hva den nå heter og sprudlevann? Meget bra tips, det vil jeg bare ha sagt! Takk! Jeg er iallefall fan av Fun Light og farris En annen ting jeg har fått øya opp for mht kos på kvelden, er å lage gele av Fun Light (og evt litt bringebær oppi) med mager vaniljekesam til. NAM!
LillaGorilla♥♥ Skrevet 2. april 2014 #13 Skrevet 2. april 2014 Fun light + cottage cheese er også godt! Egentlig hva som helst + cottage cheese. Fun Light og cc er min faste frokost om dagen. Dilla
amandine Skrevet 2. april 2014 Forfatter #14 Skrevet 2. april 2014 Jeg fant ut at Rimi sitt sprudlevann har mye mindre salt enn Farris, pluss boblene er ikke så store og harde he he, så jeg drar på Rimi ens ærend og handler sprudlevann.. Fun og CC er en god kombo, ja! Jeg spiser to knekkebrød med kaviar til frokost.. Vanedyr.
Gjest beef sister Skrevet 2. april 2014 #15 Skrevet 2. april 2014 Det hjelper i hvert fall ikke at du er sint på deg selv. Nei, så har du ikke klart det, men det har sikkert vært ganske behagelig å ikke være i slankemodus. Det er ikke siste sommer du har i vente, så nå kan du heller bruke neste sommer som motivasjon. Fin i Gudrun blir du sikkert uansett, badedrakt skjuler så mangt! Det er ikke behagelig å ikke være i slankemodus. For da er man i "jeg skulle ønske"modus, og den er ikke grei... Nei, jeg skjønner det. Men det er fortsatt en stund igjen til sommeren, kanskje du kan klare noen kilo frem til da?
amandine Skrevet 2. april 2014 Forfatter #16 Skrevet 2. april 2014 Det hjelper i hvert fall ikke at du er sint på deg selv. Nei, så har du ikke klart det, men det har sikkert vært ganske behagelig å ikke være i slankemodus. Det er ikke siste sommer du har i vente, så nå kan du heller bruke neste sommer som motivasjon. Fin i Gudrun blir du sikkert uansett, badedrakt skjuler så mangt!Det er ikke behagelig å ikke være i slankemodus. For da er man i "jeg skulle ønske"modus, og den er ikke grei... Nei, jeg skjønner det. Men det er fortsatt en stund igjen til sommeren, kanskje du kan klare noen kilo frem til da? Jadda!
Mrs Smutt & Smilende Skrevet 2. april 2014 #17 Skrevet 2. april 2014 Jeg fant ut at Rimi sitt sprudlevann har mye mindre salt enn Farris, pluss boblene er ikke så store og harde he he, så jeg drar på Rimi ens ærend og handler sprudlevann.. Fun og CC er en god kombo, ja! Jeg spiser to knekkebrød med kaviar til frokost.. Vanedyr. Samme med First Price sitt sprudlevann. Mindre salt og mindre bobler
seigdamererbest Skrevet 2. april 2014 #18 Skrevet 2. april 2014 Ønske: Ønsker meg avslappet sommer uten komplekser, med bikini og badedrakt Gudrun og høyt hevet hode uten bekymringer for disselår og bollemage. Vet jeg er ca 15 eller 20 kilo derfra, men alt hjelper jo. Vet hvordan jeg skal gjøre det, og gjør det forsåvidt (iallefall 6 kilo mindre enn i fjor på denne tiden),men... Hinder: Meg. Jeg er så jævla dum at det er til å dåne av! Om jeg hadde brukt like mye tid og krefter på å gjøre noe med det som jeg bruker på å ønske at jeg alt hadde gjort noe med det, - da hadde jeg vært i mål for to år siden. Forbanna blondinehode. Det var som om jeg skulle ha skrevet det selv!
Gjest Fru Banderas Skrevet 2. april 2014 #19 Skrevet 2. april 2014 Jeg bryr meg ikke om at fremmede mennesker ser meg i bikini. Så jeg drar av meg kjoler foran hele stranda som om jeg veide 52 kilo, og gir fullstendig beng i alt. MEN! Jeg får fullstendig panikkangst ved tanken på at folk jeg kjenner skal se meg i bikini. Så når det ble avklart at jeg skal jobbe i bikini i 14 dager i sommer, dvs. foran og sammen med mine arbeidskolleger - hvertfall et håndplukket antall av disse, så sluttet jeg å spise. Ikke fordi jeg tror at DET er det lureste å gjøre, men fordi det vrenger seg ved tanken på å innta noe annet enn nøtter og mango om dagen. Så jeg håper jeg kommer til fornuften igjen snart, men jeg har skjønt at jeg må gjøre noe med alt som henger, eller i mitt tilfelle: tyter ut og opp og frem. Det bugner jo over alt. Bugnende pupper er fint, men bugnende bolledeigmage er ikke like lekkert. Æææææææ der kom panikken igjen...
Miss Hannigan Skrevet 2. april 2014 #20 Skrevet 2. april 2014 Jeg bryr meg ikke om at fremmede mennesker ser meg i bikini. Så jeg drar av meg kjoler foran hele stranda som om jeg veide 52 kilo, og gir fullstendig beng i alt. MEN! Jeg får fullstendig panikkangst ved tanken på at folk jeg kjenner skal se meg i bikini. Så når det ble avklart at jeg skal jobbe i bikini i 14 dager i sommer, dvs. foran og sammen med mine arbeidskolleger - hvertfall et håndplukket antall av disse, så sluttet jeg å spise. Ikke fordi jeg tror at DET er det lureste å gjøre, men fordi det vrenger seg ved tanken på å innta noe annet enn nøtter og mango om dagen. Så jeg håper jeg kommer til fornuften igjen snart, men jeg har skjønt at jeg må gjøre noe med alt som henger, eller i mitt tilfelle: tyter ut og opp og frem. Det bugner jo over alt. Bugnende pupper er fint, men bugnende bolledeigmage er ikke like lekkert. Æææææææ der kom panikken igjen... HVORDAN i all verden kan noe slikt skje?? Kjenner panikken stige selv, jeg. Det hadde vært helt uaktuelt og jeg hadde absolutt passet på å brekke foten eller bli lagt inn på loony bin i det aktuelle tidsrommet! Bare noen tips, altså.
LillaGorilla♥♥ Skrevet 2. april 2014 #21 Skrevet 2. april 2014 Jeg bryr meg ikke om at fremmede mennesker ser meg i bikini. Så jeg drar av meg kjoler foran hele stranda som om jeg veide 52 kilo, og gir fullstendig beng i alt. MEN! Jeg får fullstendig panikkangst ved tanken på at folk jeg kjenner skal se meg i bikini. Akkurat det er jeg faktisk enig i.. Men du er jo så smashing nå, er du ikke det da?
Gjest Fru Banderas Skrevet 2. april 2014 #22 Skrevet 2. april 2014 HVORDAN i all verden kan noe slikt skje?? Kjenner panikken stige selv, jeg. Det hadde vært helt uaktuelt og jeg hadde absolutt passet på å brekke foten eller bli lagt inn på loony bin i det aktuelle tidsrommet! Bare noen tips, altså. Nei her er det bare fantasien som setter grenser! Kan tenkes at jeg: Er kjent skuespiller, og skal spille inn strandscener sammen med Antonio Banderas Er søppeltømmer, og i sommer blir vi sendt til plukking av avfall på Kristiansands strender, i så mange timer at det ville vært galskap å ha på seg klær Akkurat det er jeg faktisk enig i.. Men du er jo så smashing nå, er du ikke det da? Mer enn før hvertfall. Betraktelig bedre enn før. Dog ikke nok.
moota m storebror&lillebror Skrevet 3. april 2014 #23 Skrevet 3. april 2014 Ikke gjør som meg i alle fall!! Hoppet på lavkarbo og la på meg 3,5 kilo.. Nå! På denne tiden da jeg burde vært fornøyd med nedgang.. Skal heldigvis bare kjenne 7 stk på ferie, de andre får bare glo og huske meg til neste år.. Flodhester er det nok av på stranda i Kroatia så jeg sklir rett inn i mengden..
Ugl@ ruger... Skrevet 3. april 2014 #24 Skrevet 3. april 2014 Ahhh...fordelen ved å gå sommeren i møte som en høygravid " hval", slipper å bekymre meg for annet enn varmen?
Gjest Jigglewiggle Skrevet 3. april 2014 #25 Skrevet 3. april 2014 Hinder: Meg. Jeg er så jævla dum at det er til å dåne av! Om jeg hadde brukt like mye tid og krefter på å gjøre noe med det som jeg bruker på å ønske at jeg alt hadde gjort noe med det, - da hadde jeg vært i mål for to år siden. Forbanna blondinehode. Skulle tro jeg hadde skrevet det her... Føler med deg, og du er ikke alene!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå