Gå til innhold

Jeg har funnet ut at jeg tenner på jenter og ikke gutter


Anbefalte innlegg

Skrevet

Forelsket blir jeg aldri heller....

Slitsomt :(

 

Flere?? Normalt?

 

Anonymous poster hash: 532a9...909

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tenner veldig på jenter, og har vært forelsket i et par. Men jeg forelsker meg også i gutter, og har aldri vært sammen med en jente.

 

Jeg har alltid tenkt at alle jenter kunne tenne på andre jenter. Jeg skjønner jo at det ikke er slik, men det tok tid før jeg skjønte det. For meg var det så normalt, og jeg hadde aldri tvilt på at jeg var heteroseksuell av den grunn..

 

 

Anonymous poster hash: b83cb...7f5

Skrevet

Hi her

Jeg er hetro - vil bare ha en mann

Men tenner på jentekroppen. Den er nydelig, myk og deiligere

 

 

Anonymous poster hash: 532a9...909

Skrevet

Du er helt normal... men du bli ikke betatt av jenter? Kjenne sommerfugler i mageb med noen du har kjemi med? Jeg er bifil. Fant vel ut av det på barneskolen.. tenner på våde gutter og jenter jeg da.. kanskje mest gutter.. men blir raskere forelsket i jenter.. de er ofte mer sympatiske og jordnære...;-) vert skikkelig forelsket 3 ganger... 2 jenter og en gutt. Ersammen med mannen på 10 året nå;-)

 

Anonymous poster hash: 2fba0...c8d

Skrevet

Det får ikke vi gjort stort med, beklager HI...



Anonymous poster hash: 65075...bcf
Skrevet

Jeg tenner også på kvinner. Mest i tankene og evt porno. Har aldri kysset en dame i mitt liv. Så tror det kun er en fantasi.

Aldri kjent noen forelskelse ol mot jenter/kvinner.

Men tenner ja!

 

Anonymous poster hash: 0a4f4...0db

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...