Ziva Skrevet 5. mars 2014 #1 Skrevet 5. mars 2014 Man står ikke utenfor soveromsvinduet og tuter kl 05.59 om morgenen. Jeg driter i om det er midt i uka. Jeg vil sove! Vrengte opp vinduet og hang ut og uttrykte min missnøye. Takke faan for at det var mørkt. Jeg sover i Eva's drakt og har desverre ikke struttepupper.
Musemorbr / Skrevet 5. mars 2014 #2 Skrevet 5. mars 2014 Rapunzel, Rapunzel, slipp ned ditt lange.... bryst!? Kanskje han lærte noe. Eller kanskje det fristet til gjentakelse?
sug lut Skrevet 5. mars 2014 #3 Skrevet 5. mars 2014 Tro meg, puppene dine hadde garantert gjort dagen hans bedre uansett såpass at om det hadde vært lyst nok så hadde de helt og holdent kansellert kjefta.
amandine Skrevet 5. mars 2014 #4 Skrevet 5. mars 2014 Heia! Det er bare å trøkke til, Ziva! Å hvor jeg skulle ønske jeg bodde i ditt nabolag!
Ziva Skrevet 5. mars 2014 Forfatter #5 Skrevet 5. mars 2014 Heia! Det er bare å trøkke til, Ziva! Å hvor jeg skulle ønske jeg bodde i ditt nabolag! Vi setter nesa mot deg en uke til sommeren. Liten og jeg skal ha ferie og nyte det byen har å by på. Mannen skal delta i konkuranse på dagtid.
Gjest Jigglewiggle Skrevet 5. mars 2014 #6 Skrevet 5. mars 2014 Jeg har faktisk gjort akkurat det samme, bare at klokka var nærmere 4 og de diskuterte høylytt hvem de skulle ringe og be på nachspiel. Fy fader hvor sinna jeg var!
Gjest Helle_Høygir Skrevet 6. mars 2014 #7 Skrevet 6. mars 2014 Ah er det flere av de der Jigglewiggle? Jeg var nær å teste ut hvor god jeg er til å treffe på blink med biffkniver for endel år tilbake - sånn vekking gjør meg direkte mannevond
Light of my life Skrevet 6. mars 2014 #8 Skrevet 6. mars 2014 Dere skulle prøvd min leilighet et par sommerhelger! Bor i en av Oslos mest traffikerte voirs/nach gater, med soveromsvinduer ut mot gaten
Gjest Jigglewiggle Skrevet 7. mars 2014 #9 Skrevet 7. mars 2014 Ah er det flere av de der Jigglewiggle? Jeg var nær å teste ut hvor god jeg er til å treffe på blink med biffkniver for endel år tilbake - sånn vekking gjør meg direkte mannevond Nå har vi naboer som elsker å synge karaoke, med vinduene åpne, til sent på natt... Og de er tonedøve hele gjengen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå