Anonym bruker Skrevet 2. mars 2014 #1 Skrevet 2. mars 2014 Babyen min hadde reist seg opp ved sofaen (holdt seg fast i den) og plutselig glapp grepet så falt han bakover og rett i gulvet gråt og skrek like etterpå, men ga seg fort. Er laminatgulv. Virker aktiv og leken, litt hyperaktiv. Hva skal jeg se etter av tegn, skal jeg ringe legevakten eller se det an? Må jeg vekke eller sjekke når det er tid for dupp? (Sover 1-2 timer). Anonymous poster hash: b863a...d54 Anonymous poster hash: b863a...d54
Appelsinpiken Skrevet 2. mars 2014 #2 Skrevet 2. mars 2014 Så lenge han er aktiv og leken etterpå så har det nok gått helt fint. Og så er det bare å stålsette seg for flere knall og fall de neste to årene. Og om han får utoverkul er det bare bra, men om han faller og slå seg og får et søkk innover istedet for vanlig kul, er det lurt å få det sjekket opp hos lege.
Anonym bruker Skrevet 2. mars 2014 #3 Skrevet 2. mars 2014 Det gjorde min fra hun var ca. 10 mnd og en stund etter hun lærte seg å gå. Falt alltid bakover, stiv som en stokk, selv om hun gikk framover Noen ganger rakk vi å ta henne i mot, andre ganger ikke. Hyl og skrik, men det går som regel bra Bare vær obs på det hun over sa, ring lege hvis kulen går innover. Anonymous poster hash: 74967...aa2
Hjertefru Skrevet 2. mars 2014 #4 Skrevet 2. mars 2014 Går nok bra. Min baby er også kommet dit nå. Kommer seg opp men ikke ned :/ Litt glad jeg ikke har tvillinger denne gangen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå