Tessa3 Skrevet 11. februar 2014 #1 Skrevet 11. februar 2014 Hvilken ammete er best for å øke melkeproduksjonen? Smaken spiller ingen rolle, alt går ned Kom gjerne med andre tips også
November_84 Skrevet 11. februar 2014 #2 Skrevet 11. februar 2014 Jeg bruker kloster ammete fra life, de er ganske dyre da, 45 kr for en pakke med 20 teposer.. Men de smaker ikke så værst :-) Helios sin er billigere per mengde men den må man trekke opp i tesil, også er den så "tynn" på smak. Jeg bruker det mot luftsmerter hos baby men mener å ha fått mer melk også :-) Har du prøvd å pumpe for å øke produksjonen? ;-)
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2014 #3 Skrevet 11. februar 2014 Se på ammehjelpen Anonymous poster hash: 3ddef...105
Tessa3 Skrevet 11. februar 2014 Forfatter #4 Skrevet 11. februar 2014 Jeg bruker kloster ammete fra life, de er ganske dyre da, 45 kr for en pakke med 20 teposer.. Men de smaker ikke så værst :-) Helios sin er billigere per mengde men den må man trekke opp i tesil, også er den så "tynn" på smak. Jeg bruker det mot luftsmerter hos baby men mener å ha fått mer melk også :-) Har du prøvd å pumpe for å øke produksjonen? ;-) Takk:) Har prøvd å pumpe, men får nesten ikke ut noe med den..
Tessa3 Skrevet 11. februar 2014 Forfatter #5 Skrevet 11. februar 2014 Se på ammehjelpen Anonymous poster hash: 3ddef...105 Har lest litt der, men fant ikke noe om ammete. Men mange andre gode tips:)
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2014 #6 Skrevet 11. februar 2014 Et godt tips for å øke er øl- munkholm eller vørterøl! det funker! Anonymous poster hash: 5e888...2ff
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå