Gå til innhold

Frekk unge på butikken i dag


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han var ikke så gammel ,kanskje 6 år max. Når de gikk forbi brus og ølhyllene ser han på to menn som skal kjøpe øl og han utbryter "mamma se på de to jævla alkisene"

 

 

:o :O

 

Makan!



Anonymous poster hash: 94b76...94d
Videoannonse
Annonse
Skrevet

DA hadde jeg gravd meg ned. Ikke fordi ungen sa det, men fordi slike utsagn kommer stort sett hjemmefra. Kuk og hore og slikt lærer de på skolen og i barnehagen, men holdninger om andre mennesker kommer så og si alltid fra mor og far. 

Skrevet

Barn sier ofte upassende ting, de vet ikke alltid bedre. Da er det foreldrene sin jobb å rettlede dem. Gutten mente kanskje ikke å være frekk, men ville herme etter noe han hadde hørt. Mange 6-åringer aner ikke hva en "alkis" er en gang.

 

At de får slike ting hjemmefra er slett ikke sikkert, barnet kan ha eldre søsken med venner som har kommentert noe som barnet har overhørt.

 

Mange her inne trekker så utrolig fort konklusjoner uten å vite hva bakgrunnen er. Hva med å være litt mindre sneversynt?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...