yogajente Skrevet 31. januar 2014 #1 Skrevet 31. januar 2014 Vi har en Emmaljunga Edge som vi er superfornøyd med, men jeg kunne tenke meg en vogn jeg kan jogge med. Med tre hjul og brems. Noen som har forslag til vogn?
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2014 #3 Skrevet 31. januar 2014 Babyjogger.com Anonymous poster hash: 0579f...405
Darwina Skrevet 1. februar 2014 #4 Skrevet 1. februar 2014 Kanskje mountain buggie terrain er noe? Store gode hjul hvertfall:)
Anonym bruker Skrevet 1. februar 2014 #5 Skrevet 1. februar 2014 Vi har babyjogger summit x3, den er super både til jogging og til å ha med seg på tur. Store gode hjul, lett å slå sammen, lett å pakke med seg (i bag som hører til) for å ta med på fly osv. Stor og god kalesje, og god plass under! Ett alternativ er også Babyjogger city elite, den har fotbrett til barnet og hånet Anonymous poster hash: 0ad5d...03b
Anonym bruker Skrevet 1. februar 2014 #6 Skrevet 1. februar 2014 Beklager, fikk ikke skrevet ferdig Babyjogger city elite har forbrett til barnet, og håndtaket kan reguleres. Den har skumhjul istedet for lufthjul og litt mindre fjæring, og er ikke egentlig designet for jogging. Går nok likevel fint å jogge med. Er litt mindre enn summit og sittedelen er litt mer polstret. Se på de i butikken, barnas hus har iallefall. Ellers har bob joggevogner men kalesjen er mindre. Anonymous poster hash: 0ad5d...03b
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå