Gå til innhold

Når bør barn få eget rom ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har 2 barn, 11 og 6år.

 

Deler rom med miste og eldste har fått seg eget. Har ikke så lyst å flytte, ikke kan rommet deles av heller.

 

 



Anonymous poster hash: 2291e...778
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mine har alltid hatt det.... men så lenge de ikke er avhengig av noe eget for besøk og sånt så er det vel greit å dele?

 

Anonymous poster hash: cbb16...f3e

Skrevet

Jo han leker der inne om han har med seg klasse venner hjem, vi sover bare der så han har rommet for seg selv når han vil bortsett fra natta da han sover med oss. Så sånn sett så vi det bedre at han deler med oss enn med søsteren som er kommet i puberteten.

 

HI



Anonymous poster hash: 2291e...778
Skrevet

Kjem an på livssituasjonen rett og slett. Svigermor delte med foreldra og ei 4 år eldre søster til ho var 6 år (dette var 60-tallet), msmma delte med søstra til ho var 16 og søstra flytta heimefrå. Eg delte med bror til vi var 8 og 9 og flytta.

 

Ungane må rett og slett tilpasse seg kva rom er mogleg der ein bur. Men sikkert greit å ha 6-åringen hjå dykk framfor inne æ hjå eit potensielt hormontroll, der inne kjem han nok til å bli verbalt mishandla jamnleg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...