Gå til innhold

Førskolelærerutdannelse


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva er raskeste måten? Må det virkelig være fire år heltid eller tre år deltid? Hadde håpet å kunne ta det på ett eller max to år..

 

Anonymous poster hash: f83af...c15

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Minimum er 3 år fulltid

 

Anonymous poster hash: 222b3...43e

Skrevet

Minimum 3 år fulltid pga praksis. Og endel omfattende fag.

 

Anonymous poster hash: 455e4...0b1

Skrevet

Jeg blir litt nysgjerrig på hva du tror du skal lære på dette studiet, siden du tenker at du kan ta det på ett år? 

Skrevet

For en dårlig holdning til høyere utdanning! En bachelor tar tre år på normert tid. Noen studier er mulig og korte ned, men ikke barnehagelærer. Du får gå i læra og ta et fagbrev, det er to år etter vgs.

 

Anonymous poster hash: 37626...78d

Skrevet

Jeg blir litt nysgjerrig på hva du tror du skal lære på dette studiet, siden du tenker at du kan ta det på ett år?

Barnehagetanter sitter jo bare på ræva og ser etter unger hele dage vettu! Hi regner nok med fag som "kaffedrikking, kopp, temp og smak" "sladder og mas-hvordan se viktig ut" og "unnasluntring 101" ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...