Gå til innhold

denna facebooken da, noe slit egentlig på sjel og sinn


Anbefalte innlegg

Skrevet

blir jo helt paranoid skal man henge seg opp i at det er livet..

 

jeg vurderer og rydde opp litt så huet mitt forstår mer..

 

vennelisten, hvem skal den bestå av?

 

gode venner igjennom ti år, men har ikke kontakt lenger og virer uinteresserte om jeg tar kontakt, noe å ha på vennelisten?

 

legge ut bilder, ingen liker bildene omtrent uansett, betyr det at jeg ikke burde legge ut noe?

 

hvordan skal man egentlig bruke facebook?



Anonymous poster hash: e1294...7ca
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ordnet en "godkjent-liste" hvor de som er på har adgang til alle bildene, noen er på vanlig vennelista og har tilgang til alle ting på timeline, og ett album, mens noen igjen er på restricted, og ser kun det som blir lagt ut "public."

 

Jeg sletter jevnlig, og sletter dermed de jeg helt ærlig ikke har interesse av å beholde, dvs; de jeg snakker med minimum noen ganger i året, enten via FB, tlf eller ansikt-ansikt.

 

Jeg legger ut det som interesserer meg, og bilder av oss i familien, venner, byen o.l. Noen ting får mange likes og shares, annet ingenting, og det er helt ok.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...