Gå til innhold

Goretex bukse eller skibukse? Hjelp!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg trenger en bukse til å gå tur i, leke i snøen med ungene og gå på langrenn en gang i skuddåret. Har bare råd til en bukse. Hvilken ville du ha valgt? Er det rart å bruke goretex bukse på langrenntur? Ja, jeg er kanskje litt rar;-)

 

Anonymous poster hash: 0cf9b...a0f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke noe problem å bruke goretexbukse på langrennstur om du skal gå i barnetempo. Jeg bruker det da for å ikke bli grisekald (med ull under selvsagt). Men om man skal gå en skikkelig treningstur på langrennski, så hadde jeg heller brukt en swix-bukse. Men det går fint med en vanlig glatt treningsbukse også. De får man til rundt hundrelappen på tilbud stadig vekk.

Skrevet

Jeg bruker goretex bukse når jeg gar på ski ingen problemer, Kjøp det du, den kan brukes hele året, skibukse blir påkket vekk etter påsken her.



Anonymous poster hash: d3f84...3aa
Skrevet

Du kan fint bruke gore-tex-bukse til å ha på deg når du går på ski. Jeg ville heller satset på det enn å leke i snøen med langrennsbukse.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...