Gå til innhold

Du som har en jobb der du går mye, innendørs.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilke sko bruker du?

Er så lei av å ha vondt i beina nå.. Jobber på sykehjem/sykehus.



Anonymous poster hash: d8a9e...395
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jobber også på sykehus, og går mye. Veksler mellom to par: et gammelt par med MBT-sandaler (godt brukte, men fortsatt veldig gode!!) og et par nye nike joggesko. Veldig fornøyd med begge parene!

 

Anonymous poster hash: d1757...b61

Skrevet

bruker joggesko

- jobber på eldresenter



Anonymous poster hash: ab966...047
Skrevet (endret)

Jeg har tre par jeg bytter på: et par MBT-sandaler, et par joggesko, og et par, tja, hva skal vi kalle dem? Det er et par Roots, litt sånn joggesko-aktig av utseende, men med kilehæl. For meg har det funket fint å ha et par høyhælte sko å bruke innimellom, og da helst med kilehæl.

Endret av Superdolly
Skrevet

I sommer kjøpte jeg mizuno joggesko, og det er de beste skoa jeg noen sinne har hatt på bena!!

Jeg går hele dagen inne på hardt gulv.

Kan anbefales!!!

 

Anonymous poster hash: e30be...704

Skrevet

Anbefaler spotec sandaler. Supre å gå i, også innendørs.

Skrevet

Jeg har to par joggesko som jeg bytter på med, begge er kjøpt i en slik sportsbutikk hvor de sjekker bena dine nøye før de anbefaler deg sko, det anbefales veldig.

 

Jeg har også vært hos en fotterapeut og fått støpt såler som jeg har i de vanlige skoene mine, og det gjør virkelig underverker altså. Verdt hver krone!



Anonymous poster hash: 8113e...a90
Skrevet

Jobber på sykehjem. Bruker joggesko. Du MÅ passe på bena og bruke sko med GOD demping. Invester gjerne i noen gode og dyre sko.

 

Jeg bruker alltid joggesko, men siden jeg samtidig trenger noe som er bevegelig, lett og ikke for varmt så bruker jeg joggesko som er veldig tynne. Finnes tusen variante av Nike. Jeg har to par Nike jeg bytter på med god demping. :-)

 

Anonymous poster hash: 6a8c1...ae1

Skrevet

Jobber på et eldresenter. Bruker Grete Waitz sandaler. Kjempefornøyd.

Skrevet

Bruker Adidas Crazycool joggesko. De er kjempegode og har masse lufting så jeg ikke blir svett på beina.

Skrevet

Ecco sportssandaler



Anonymous poster hash: b0537...061
Skrevet

Blei mykje betre i knea mine etter eg byrja med MBT sandalar for fleire år sidan.  No er vist akkurat MBT konkurs, men trur Waitz skoa har same prinsippet.  Ellers ville eg nok kjøpt dyre og gode joggesko med god demping og lufting.

Skrevet

Nike. Lærer

 

Anonymous poster hash: 6e891...a4e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...