Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har mannen sagt ja til at vi skal spise middag hos hans familie UTEN å spørre meg først. Jeg har virkelig ikke lyst!!

Dumme mann

 

Anonymous poster hash: 090ec...217

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, huff! Så utrolig dårlig gjort av han å si ja til familien sin uten å spørre kona si om det er greit først!

Skrevet

Er det noe som skjer ofte? Hvis ja, skjønner jeg deg godt.

Hadde dere andre planer dere må endre? Skjønner jeg deg også godt.

Hvis ikke det skjer ofte, og hvis ikke dere hadde andre planer, kan du ta deg sammen og la mannen få bestemme bittelitt og tenke at det er fint at barna får oppleve koselige samlingstunder med besteforeldrene.

 

Anonymous poster hash: c76a4...cc4

Skrevet

Er jo kjekt at han tenker og taler for både deg og han da.



Anonymous poster hash: 68c58...366
Skrevet

Jeg var i akkurat samme situasjon i dag. Ikke noe spesielt, jeg følte bare ikke for det. Vet du hva jeg gjorde? Jeg tok meg sammen, var hyggelig og takknemlig for god mat, og det ble ganske koselig.

Prøv det:)

 

Anonymous poster hash: 5c000...786

Skrevet

Vi hadde egentlig ingen planer, og nei det skjer ikke ofte. Irriterer meg bare at han bestemte det uten meg

 

Anonymous poster hash: 090ec...217

Skrevet

Hvis svigers er grusomme mennesker, kan jeg jo skjønne det. Hvis ikke, synes jeg det var lite å bli sur for.



Anonymous poster hash: e435f...3fd
Skrevet

Jøss, hadde blitt glad jeg da. Komme til duk og dekket bord er jo luksus!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...