Gå til innhold

føler meg lurt av mannen..utblåsning..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi møttes og ble jublende forelsket..han var alt jeg drømte om.. Det gikk fort og det gikk ikke lang tid før vi fikk barn og nå skal vi gifte oss om ikke mange månedene..

Jeg kjenner på en følelse av svik og jeg vet nesten ikke om jeg vil.. Den mannen jeg forelsket meg i har i starten av forholdet løyet for at jeg skulle like han og gått inn på telefon og pc for å sjekke hva jeg driver med.. Det har kommet frem i små drypp at ting han sa eller gjorde var bare skuespill for å "få meg på kroken" og det andre har jeg tatt han på terskel i.. Jeg tror han er redd for at jeg skal flørte med andre uten at ham skulle ha noe grunn til det..

Uansett...den voksne, modne og ordentlige mannen jeg ble kjent med viser seg å være en blodharry slask... En jeg ikke ville giftet meg med hadde det ikke vvært for barna.. Jeg er veldig opptatt av familie og tenker at jeg bare får holde ut så lenge jeg kan... Ham har pos sider også, men som sagt føler jeg meg så lurt..

 

 

 

Anonymous poster hash: 1cecc...d48

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tatt han på fersken...ikke terskel..dritt telefon

 

Anonymous poster hash: 1cecc...d48

Skrevet

Er det store ting han har løyet om? De fleste pynter gjerne på sannheten i begynnelsen, desverre..

Og for noen er det ikke en intimgrense å gå over når det gjelder å sjekke telefonen heller.

 

Du må jo nesten se på om det er ting som kan tilgis eller ikke. Kan det ikke det, er det kanskje ikke noe poeng i å gifte seg inn i ett ekteskap du ikke vil trives i?

Skrevet

Jeg tror de fleste menn oppfører seg ekstra eksemplarisk når de jakter damer de vil ha på kroken. Det samme gjør jo kvinnfolk og. Det tar år å bli ordentlig kjent med noen. Og de negative sidene kommer ofte snikende med tiden.

 

Man vil jo gjerne at en potensiell partner skal se de positive sidene slik at en blir valgt.

Skrevet

Kommer an på om disse tingene var store greier eller om det bare var sånt som "åja, det bandet liker jeg også veldig godt." Det er jo et stykke fra en voksen moden mann til en blodharry slask.

Skrevet

Tja, høres ut som at du har møtt en helt vanlig mann :huh:

Skrevet

Tenk deg at du har en datter. Ja, det har du kanskje også for alt jeg vet. Og så har hun truffet en fyr nøyaktig lik denne mannen. Ville du likt at de var sammen? Hadde du gledet deg til bryllupet? Haddedu trodd på henne når hun lovte deg at hun var lykkelig? 



Anonymous poster hash: 8cf02...dac

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...