Siamese Hellhound Skrevet 30. august 2013 #1 Skrevet 30. august 2013 Lurer på å ta med treåringen på Bok og Bolle i morgen, men lurer på om det pleier å bli veldig fullt? Har tidligere måttet snu i døra på arrangementer for barn på Litteraturhuset fordi det har vært fullt. Ikke gøy å knuse forventningene til disse små... :-)
Anonym bruker Skrevet 30. august 2013 #2 Skrevet 30. august 2013 Har vært det mange ganger, liker det godt! bra arrangement, passe lengde. det har vært veldig fullt et par ganger, men det er plass til mange. lurt å komme litt tidlig, så kan man kikke i bokhandelen og stå.først i køen før de åpner! så det skulle være Karsten og Petra i morgen, om vi ikke skulle i bursdsg hadde vi reist! Anonymous poster hash: b82dd...259
Siamese Hellhound Skrevet 30. august 2013 Forfatter #3 Skrevet 30. august 2013 Da tar vi kanskje en tur, fin aktivitet på en regnværsdag. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå