Gå til innhold

Ble satt ut av en vekt-kommentar på butikken i dag:(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skulle bare raskt innom bokhandelen på senteret her og kjøpe noe greier til skolestart , traff på en bekjent der som jeg ikke har sett på flere år. Personen sier " jeg kjente deg nesten ikke igjen, du var så mye tynnere før..". Skal nevnes at jeg har fått 3 barn og har sikkert lagt på meg 10 kg siden da, er ikke komfortabel med dette selv men sliter med å gå ned.. er ikke tjukk men litt lubben kanskje.

Men hvorfor si sånt til folk da?

 

Selvtilliten ble ihvertfall ikke bedre:/ Dumme folk altså.



Anonymous poster hash: 97f52...63f
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Prøv å le av det. Lettere å gjøre noe med dine 10 kilo (som ikke er mye) enn denne personens manglende sosiale intelligens.... ;)



Anonymous poster hash: bd744...b10
Skrevet

" Og du har like lav sosialintelligens som før".. skulle du sagt

 

Idiot!

 

Anonymous poster hash: 42e29...37f

Skrevet

Tenkte selvsagt på noe smart jeg kunne ha sagt ETTERPÅ. Ble bare paff der jeg stod.. typisk det.



Anonymous poster hash: 97f52...63f
Skrevet

Har faktisk en venninne som leier å si sånne ting når det er lenge siden vi har sett hverandre...ting som: "wow, du er blitt  tykkere!" Bitch



Anonymous poster hash: cd0f3...2f9
Skrevet

"Jeg er feit, du er stygg! Jeg kan slanke meg............"

 

Tihi... :P

Skrevet

Veldig ubetenksomt sagt, men ser ikke noe poeng i å være bevisst slem tilbake. Men en morsom slagferdig kommentar skulle man selvfølgelig gjerne hatt på tungen i slike stunder ;).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...