Gå til innhold

Kan jeg stresse på meg høyt blodtrykk? ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er 21 uker på vei. Jeg har i det siste hatt en del hodepine, og tar veldig på vei når ting går imot. Samboeren gjorde i sted noe som skremte meg veldig, han kvapp fordi en katt hadde kommet seg inn fra verandaen

Han brølte, og jeg som lå på sofaen med ryggen til fikk nesten sjokk, alt knøt seg i meg pg jeg har vært kvalm siden. Nå blir jeg redd at jeg kan stresse på meg høyt boodtrykk, for jeg er ikke særlig avbalansert for tiden:-(

 

Anonymous poster hash: 772c5...b45

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om det er svangerskapsforgiftning du er redd for så kommer ikke den blodtrykksendringen av stress. Men ja man kan få høyt BT av stress.

Skrevet

det går desverre ann. 

 

godt råd er å ta noen skikkelige pust inn og ut. hvis ikke det funker, så gå deg en tur, eller bare få litt frisk luft. Hadde mye stress selv da jeg gikk gravid med min første, var litt sånn som deg. skulle ikke så mye til før jeg begynte å grine, men det hjelper å ha noen å prate med. som forstår. Du kan også finne ett sted der ingen hører deg, og bare skrike=) det hjelper.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...