Gå til innhold

Noen synske/andre interesserte? Hva tror dere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har nettopp flyttet inn i nytt hus. Og i de siste ukene har det skjedd noe utrolig ekkelt. Når jeg står opp(ofte midt på natten for jeg ammer) finner jeg komfyren og koketoppen på. Og jeg vet med meg selv at den var av da jeg la meg. Er veldig påpasselig med slikt. Mannen er bortreist og vi har bare et spedbarn så det er eventuelt bare jeg som kunne vært "synderen". Men jeg vet at jeg har slått av.

En gang sto det en plastbolle som smeltet utover hele. Utrolig irriterende men aller mest skremmende for sånt kan bli FARLIG.

Jeg er jo skeptiker av natur og har aldri opplevd noe annet enn akkurat dette. Det er så stille og rolig her og jeg "føler" ingenting. Men ekkelt å tenke på at vinteren en gang kommer og da blir det sikkert mer ekkelt å være alene. Vi bor på bygda og mannen er periodevis borte i jobb.

Kan det være at det spøker her? Pleier ikke spøkelser eller ånder eller hva det er å gjøre mye mer utav seg enn "bare" denne tingen? 



Anonymous poster hash: 12785...c91

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...