Gå til innhold

Hengepupper


Anbefalte innlegg

Skrevet

Finnes det menn som vil ha kvinner med hengepupper? Jeg er 26 år og alenemor. Selvtilliten er ikke på topp og det har litt med at de store flotte faste puppene mine er nå hengete og slappe og det bare med ett barn.

Jeg tørr ikke møte noen i frykt for at han ikke liker puppene og resten av kroppen min

 

Anonymous poster hash: 1b470...465

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Forhåpentligvis møter du en mann som har vett på å se hele deg og like deg som du er.. Jeg tviler på at en mann går ifra en dame pga av puppene, om så fall er han en stor dust som ikke fortjener noen. 

Jeg har full forståelse for tankene dine, siden jeg også har forfalt så jeg kan kjenne meg igjen, men fokuser heller på hvem du er og hva du står for, du skal jo ha en mann du kan leve med og snakke med, ikke stille deg ut for :)

Skrevet

Samboeren min har bare lekre glamourexer...men han er nå med meg på 5. Året med hengepupper og to barn :) han er forresten ikke perfekt han heller.

 

Anonymous poster hash: 395c5...c6d

Skrevet

Tusen takk for svar :-)

 

Anonymous poster hash: 1b470...465

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...