valkyrien Skrevet 23. juli 2013 #1 Skrevet 23. juli 2013 Brudeparet har ønskeliste i forskjellige butikker, og jeg tenkte på å kjøpe gavekort i en av de. Både brudeparet og vi skal reise langt i forbindelse med bryllupet, så et gavekort ville være mye greiere å frakte med seg. Eller er det veldig fyfy?
Musemorbr / Skrevet 23. juli 2013 #2 Skrevet 23. juli 2013 Det er en super gave. Vi ønsket oss det, og de aller fleste kjøpte det også.
Caprica Skrevet 23. juli 2013 #4 Skrevet 23. juli 2013 Gavekort er supert! Mye bedre enn å få ting man må bytte. Elsker gavekort på feks glasmagasinet, bonus, skeidar, kitchn etc.
Heklemamma Skrevet 23. juli 2013 #5 Skrevet 23. juli 2013 Vi fikk masse gavekort i gave. Syns det var helt supert jeg..
valkyrien Skrevet 23. juli 2013 Forfatter #6 Skrevet 23. juli 2013 Så bra at det er et godt alternativ Vet de har ønskeliste liggende på blant annet Kitchn:)
pip pip Skrevet 23. juli 2013 #7 Skrevet 23. juli 2013 Vi har ønskeliste, men hadde blitt like glad for gavekort:) Siden dere skal reise også, er det enkelt for alle parter
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå