Gå til innhold

Forslag til bursdagsgave til 5-åringen??? :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Datter i huset fyller 5 neste mnd, men vi aaner ikke hva vi skal finne på. Sykkel skal besteforeldene kjøpe.... Og ellers så har unger nå til dags "alt". Har kjøpt ny parkdress siden den hun har er for kort, men det er jo kjedelig å få.. Hva er morsomt å få hos foreldre? Håper dere har mange forslag  :D  :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Et leketeppe til rommet - det finns mye forskjellig.

Tyllsforheng til senga - om hun er en prinsessejente.

Sekkestol eller speil til rommet.

Fin kiste hun kan ha lekene sine i.

En opplevelse a la kinobilletter/teaterbiletter el lign.

Diverse hårpynt.

Utklednngsklær.

Skrevet

Tusen takk for gode tips! Lim gjerne inn noen linker også :)

  • 2 uker senere...
Skrevet

Datteren min blir 5 år om 3 dager. Nettopp vært å handlet bursdagsgaver. Spurte henne om hva hun ønsket seg, men får jo 1000 svar. Så tok henne med til lekebutikken. Å så fikk hun peke og forteller selv hva hun ville ha. Gikk tilbake uten henne og kjøpte det hun ville ha. Altså en drage( sånn i luften) en barbie dukke som kunne "synge" og en barbie dukke som er gravid! ( hun er veldig opptatt av at hun skal få en ny lillesøster/bror!) så det var stas med dukke med baby i magen. Og såpebobler, sånn som gir store bobler( kjøpte dette til de to andre søsknene også så ikke sjalusien blir for stor). Så vet hun blir fornøyd. :)

Skrevet

Hei, har enda ikke bestemt hva vi skal kjøpe til lille snille, så hvis noen andre har forslag - kom med dem! Tror det blir en boks eller eske med litt forskjellig. Hun ønsker seg møbler til dukkehuset, så det blir én av tingene i pakken, ihvertfall.. Kanskje noe til rommet (som ikke er ferdig før til neste år...).

Skrevet

Datter i huset fyller 5 neste mnd, men vi aaner ikke hva vi skal finne på. Sykkel skal besteforeldene kjøpe.... Og ellers så har unger nå til dags "alt". Har kjøpt ny parkdress siden den hun har er for kort, men det er jo kjedelig å få.. Hva er morsomt å få hos foreldre? Håper dere har mange forslag  :D

Jr ble nettopp 5, og han bryr seg jo ikke om størrelsen på gaver. Fra oss fikk han da masse kjedelig (=nyttig), og en liten leke som han ønsket seg veldig (kostet 79 kr...) Leker fikk han nok av fra alle andre, og når han fikk DEN han ville ha fra oss ble han strålende fornøyd. Regntøy, overtrekksbukse, nye sko +++ ble faktisk også verdsatt. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...