Anonym bruker Skrevet 10. juli 2013 #1 Skrevet 10. juli 2013 Jeg blir så jævlig forbanna. En ting er at jeg ikke liker katten hans. Jeg respekterer den og gir den mat, men jeg liker den ikke. Men uansett om jeg så hadde gjort.... Katta gnåler ustanselig når noen spiser. Ikke rart, den er vant til at far stikker til den mat. Klart den forventer å få, katta er jo ikke dum. Men de siste ukene etter at babyen har begynt med grøt har jeg flere ganger tatt mannen i å sette grøtbollen ned på gulvet til pus når babyen ikke vil ha mer. Så slikker pus skåler ren med den samme tunga som den spiser rotter og mus og sleiker seg i ræva med. Det er da pokker ikke greit!!?!!!! Jammen, vi vasket jo på 70 grader sier gubbefaen. Det hjelper da ikke, gjør det vel!!? Anonymous poster hash: 2455e...43c
Anonym bruker Skrevet 10. juli 2013 #2 Skrevet 10. juli 2013 ÆSJ! Jeg ville kastet bollen, og forlangt at han skulle kjøpe ny. Med det samme. Anonymous poster hash: f37ed...aad
☆☆☆ Skrevet 10. juli 2013 #3 Skrevet 10. juli 2013 Her er det omvendt, det er lisja som et av matskålene til dyra i omgangskretsen vår. Ikkje lenge sida eg fann ho med kjeften full av hundefor. Ho kan ikkje skuldast for å vere kresen, akkurat. Ekkelt? Ja absolutt! Farleg? Neppe..
Tarssan Skrevet 10. juli 2013 #4 Skrevet 10. juli 2013 Enig med deg. Vi har hund og om hunden skal ha matrester skrapes disse av talerkenen og over i hundeskåla. Alt annet synes jeg er ekkelt,uavhengig av om en omså koker talerkenen etterpå.
Tarssan Skrevet 10. juli 2013 #5 Skrevet 10. juli 2013 Her er det omvendt, det er lisja som et av matskålene til dyra i omgangskretsen vår. Ikkje lenge sida eg fann ho med kjeften full av hundefor. Ho kan ikkje skuldast for å vere kresen, akkurat. Ekkelt? Ja absolutt! Farleg? Neppe.. Haha:) det gjør minste her og:) ser ut som om hun liker de også..
Anonym bruker Skrevet 10. juli 2013 #6 Skrevet 10. juli 2013 Slapp av, bakterier forsvinner i oppvaskmaskinen. Ikke bare pga varmen, men såpen og rennende vann. Det er garantert ikke farlig. Jøje meg, så hysterisk! Da jeg var lita så kysset jeg katten titt og ofte. Hadde ikke gjort det i dag, men farlig er det ikke, med mindre du er gravid eller har ekstremt dårlig immunforsvar. Anonymous poster hash: e6822...5ea
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå