Gjest Siklerotte Skrevet 10. juli 2013 #1 Skrevet 10. juli 2013 Fy faen, har fått fire mail fra samme hotell på en uke. Det er tredje gangen den driten vekker meg klokken seks (innser at jeg ga feil mailadresse). Leste for første gang og ser at det er mas om at jeg skal ta en spørreundersøkelse, totalt uaktuelt. Nå, fortsatt uforskammet tidlig, ringer et nummer fra det landet, og jeg vet at det ikke kan være andre enn det dritthotellet. Har ikke glemt igjen noe, i så fall ikke noe mer verdifullt enn en hårstrikk, så det må være for å mase om den jævla spørreundersøkelsen. Ikke kan de skylde på tidsforskjell heller. Hva er galt med enkelte?
Gjest Ziva Skrevet 10. juli 2013 #2 Skrevet 10. juli 2013 Svar på undersøkelsen og slakt dem. Da blir du vel kvitt maset.
Gjest fjernet-medlem-1402 Skrevet 10. juli 2013 #3 Skrevet 10. juli 2013 Eventuelt blokker nr og mail og merk som spam
Mrs Smutt & Smilende Skrevet 10. juli 2013 #4 Skrevet 10. juli 2013 Åh, samme skjedde her. Er ofte veldig ferdig med oppholdet når jeg drar fra hoteller og hvis jeg ikke er misfornøyd med alt så la meg være i fred!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå