BikkjeBisk Skrevet 30. juni 2013 #1 Skrevet 30. juni 2013 Jeg har så lyst på en deodorant som er laget av naturlige råstoffer, men klarer ikke helt å finne noen. Noen som kan anbefale en?
Muriel2 Skrevet 30. juni 2013 #2 Skrevet 30. juni 2013 Jeg vil anbefale urbase mineraldeodorant som du får på helsekosten. Den fjernet all lukt og reduserer mengden svette. Helt fri for skadelige stoffer. Mannen min fikk store røde vablete utslett av sin lagerfeldtdeodorant, da han gikk over til urbase forsvant utslettet på en uke. Han er nå helt avhengig:-)
ms.Pond Skrevet 30. juni 2013 #3 Skrevet 30. juni 2013 Mineraldeodorant er fantastisk. Jeg har bestilt min på iherb.com, men du får også kjøpt på helsekost rundt omkring. De koster 70-80 kr, men så har du den i laaaang tid også, min har så langt holdt i over et år.
Minnimusa Skrevet 30. juni 2013 #4 Skrevet 30. juni 2013 Anbefaler denne siden http://naturlighudpleie.no/ en bekjent som driver og hun har utrolig mye bra som hun lager selv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå