Gå til innhold

Ønsker meg spikermatte...


Anbefalte innlegg

Skrevet

En av naboene-jeg vet ikke hvilken-har for å vane å starte mopeden HVER kveld rundt halv tolv, og råne frem og tilbake i en times tid. Jeg blir sprø! Så jo, jeg ønsker meg spikermatte..(Nei, jeg skal ikke gjøre alvor av tankene, men gudbedre jeg begynner å bli lei..)

Videoannonse
Annonse
Gjest Sekretøsa
Skrevet

Hva med å ringe politiet?

Skrevet

Ha-ha-ha.... nå fikk jeg meg en god latter, Skippertaksdronningen :D

 

Jeg trodde nemlig du ønsket deg en sånn shakti spikermatte til å ligge på. Og jeg kastet meg inn i tråden for jeg bare eeelsker spikermatten min :)

 

Tror dessverre ikke den vil hjelpe deg så mye.... ;)

 

Jeg tror også jeg ville ringt politiet for å be om råd.



Anonymous poster hash: ddbd8...5c2
Skrevet

Æsj, nå trodde jeg du mente en slik til å ligge på, og jeg ble superinteressert!

*bummer*

 

Anonymous poster hash: 8960d...b65

Skrevet

Er jo en mulighet, men siden jeg er så flink til å ordlegge meg til autoriteter, ville vel samtalen vært noe som dette "Hallo, jeg har en nabo jeg ikke vet hvem er, eller hvor bor som kjører moped. Han bråker litt mye altså, også vil jeg gjerne sove...janei, det bråker vel kanskje ikke så mye...neida, det går fint altså! takk skal du ha, hadet!".

Eventuelt kan jeg legge meg på lur i grøfta og stoppe ham når han kommer på runde hundreogørten :P Da er sannsyligheten for at jeg blir alvorlig stor i kjeften høyst til stede :P

Skrevet

Hahahaha, unnskyld! Men jeg kan sikkert trenge en sånn type spikermatte og :D Jeg kan jo kaste den på ham?

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Ha ha ha, ja da ville jeg gått for grøfta ;-) her ringer vi over en lav sko, men jeg har de på hurtigtast. .. He he

Skrevet

Kjører han rundene igjen i kveld, tror jeg at jeg ringer. Han rekker imponerende mange runder på en time altså!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...