Gå til innhold

Vannkopper?


Anbefalte innlegg

Skrevet

7åringen har noen blemmer rundt begge knærne, litt nede på foten og litt på underarmen. Jeg tenker at det muligens er vannkopper. Han er i fin form,ingen kløe. Jeg har ikke hatt vannkopper selv og vi har også en liten som ikke har hatt vannkopper. Det passer veldig dårlig å få vannkopper akkurat nå da vi etter planen skal reise utenlands tirsdag om en uke. 

 

Noen som kan fortelle meg hva som skal til for at jeg avkrefter/bekrefter vannkopper. Hvis det ikke har spredt seg/endret seg til i morgen f.eks er det da lite sannsynlig at det er vannkopper - eller???



Anonymous poster hash: 464ef...4aa
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vannkopper starter nesten alltid på overkroppen, de første kommer hjerne på brystet eller i ansiktet, men ingen regel uten unntak selvfølgelig.

 

Det er vanskelig å ta feil altså, en rund væskefylt blemme som etter noen dager tørker ut og får skorpe på, det er vannkopper.

 

Dere får ikke kjøre fly med vannkopper, så om det er det må dere nok avbestille ferien dessverre.



Anonymous poster hash: 9a289...620

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...