Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 12. juni 2013 #1 Skrevet 12. juni 2013 Når begge barna våres ble født fikk vi blomster, bamser og klær til ungene for ca 2500 kr. Nå når vi giftet oss fikk vi gaver for 1800 kr. (vase, vannmugge og to boller) Og i dag lå det et brev på pulten til mannen med et gavekort på 1000 kr (og de hadde lagd bilde av oss på kortet) fordi det var flere på jobben hans som ville være med på bryllupsgave De er så flinke til sånne ting på jobben hans . Noen av dere som har fått gaver av jobben?
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2013 #2 Skrevet 12. juni 2013 Ja, vi har det også sånn. Og det er vi veldig takknemlige for,rause arb givere på begge kanter. 4000 i gave fra min arb.giver og 5000 fra mannens til bryllupet. Ingen av oss har noen toppjobber i svære konsern heller får også gaver ved runde bursdager, fødsler, om vi mister noen nære etc. Anonymous poster hash: d04ee...b4d
Monajenten Skrevet 12. juni 2013 #3 Skrevet 12. juni 2013 Ja her er det også sånn, kjempekoselig:-) Fikk vinglass, fullt bestikk og en glasskål jeg hadde ønsket meg til bryllupet:-) Masse klær i fødselsgave, så får vi alltid gavekort til jul:-) Gave på runde bursdager og kake på vanlige:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå