Gå til innhold

Stor blødning 4 uker etter fødsel


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg fødte for 4 uker og 3 dager siden. De siste 2 ukene har renselsen stort sett vært bare litt brun/rosa utflod, altså ikke blodig.

I dag kjente jeg plutselig noe som var "på vei ut", og på vei til toalettet kom det mye koagulert blod (stor slimete klump) og masse friskt blod (bindet vae fullt). Det lukter ingenting.

Jordmor sa at skorpen i livmoren ville løsne etter 10-12 dager og at jeg da kunne oppleve litt økt blødning, noe jeg også gjorde.

Vil det si at det allerede er mensen som kommer nå, sammen med morkakerester e.l.??? Jeg fullammer.

 

Anonymous poster hash: 92553...5e6

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om du ikke stopper å blø må du ringe føden/barsel å snakke med de. Kan være rester av morkaken.

Skrevet

Jeg hadde en liten renselse, ca tolv dager med liten blødning. Etter en måned kom mensen tilbake. Og til de grader. Fosset ut med koagler. Ringte barsel, og de ba meg kontakte fastlege. Ventet litt og det oppførte seg som en stor mensen med koagler med lengde som en vanlig mens.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...