Gå til innhold

sitter babyen din (3 mnd) og bare ser ut i luften mye??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min gjør det mye. han vil gjerne sitte på fanget og vi vil gjerne prate med han, noe han ofte er med på men ofte bare snur han seg bort eller begynner å sutre... da vil han gjerne bare sitte å glo. 

 

ofte sitter jeg og ser på film eller trykker på mobilen da, men det føles litt feil, som at han sitter og kjeder seg mens mammaen ser på tv...! vi går jo litt rundt, men det er jo så tungt å bære han så jeg sitter meg ofte ned.

 

 



Anonymous poster hash: 55fed...0ff
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Når de er så små så kan det fort bli mange inntrykk og så blir de sliten. Så å gi oppmerksomhet hele tiden eller at de skal følge med på ting kan fort bli mye inn i mellom :)

 

Og så er det jo så mye rart man kan titte på i "luften" ;)

 

Min gutt lukket øynene med det samme vi kom inn i en butikk når han var noen måneder og åpnet de ikke igjen før vi var ute (han sov ikke) :P

Og sovnet på sekundet når jeg starta støvsugeren.

Ellers brukte både han og minste en del tid på å bare ligge å titte seg rundt.



Anonymous poster hash: 3f672...38a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...