Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 11. juni 2013 #1 Skrevet 11. juni 2013 Trengte ikke å gå ut av stua engang
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 11. juni 2013 Forfatter #3 Skrevet 11. juni 2013 Ebay. Lego, cars, skoleting, klistremerker, ds spill, putteboks, tøfferud/Thomas tog, Jake og sjørøverne, turtels, gormitti. Har en på 2 og en på 6.
Gjest Julia1984 Skrevet 11. juni 2013 #4 Skrevet 11. juni 2013 Kan du forklare hvordan ebay funker for en ebay-jomfru?
Monajenten Skrevet 11. juni 2013 #5 Skrevet 11. juni 2013 Ebay. Lego, cars, skoleting, klistremerker, ds spill, putteboks, tøfferud/Thomas tog, Jake og sjørøverne, turtels, gormitti. Har en på 2 og en på 6. Ebay er genialt! Jeg bestilte nettopp sånne fancy papirsugerør til ingenting omtrent Men syns det er vanskelig å komme på kalendergaver som ikke bare går rett i bosset. Hvor mye brukte du totalt, vet du det?
Dailis Skrevet 11. juni 2013 #6 Skrevet 11. juni 2013 Wow - det var tidlig! Jeg har ofte kjøpt mangder ved skoleoppstart på Nille;) Men ser det er lego som har truffet best. Synes og det skal være skikkelige ting, men betalte sist flere tusen (4stk ) og det kan ikke fortsette på den måten.
Monajenten Skrevet 11. juni 2013 #7 Skrevet 11. juni 2013 Wow - det var tidlig! Jeg har ofte kjøpt mangder ved skoleoppstart på Nille;) Men ser det er lego som har truffet best. Synes og det skal være skikkelige ting, men betalte sist flere tusen (4stk ) og det kan ikke fortsette på den måten. Shit Det var jo ikke rent lite men det blir lett sånn når man lager kalenderen selv. I fjor gikk vi for legokalenderne og de var i grunnen strålende fornøyde. Men er jo gøy å prøve å være litt kreativ.
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 11. juni 2013 Forfatter #8 Skrevet 11. juni 2013 brukte ca 1500 kr men da handlet jeg kalendergaver til niesen min på 10 år også. Justin B tannbørste (3 stk),kjole, negelakk, klistremerker til neglene, Justin B sekk, div hårspenner/strikker,toalettmappe og div smykker. Alt fri frakt
Dailis Skrevet 11. juni 2013 #9 Skrevet 11. juni 2013 Wow - det var tidlig! Jeg har ofte kjøpt mangder ved skoleoppstart på Nille;) Men ser det er lego som har truffet best. Synes og det skal være skikkelige ting, men betalte sist flere tusen (4stk ) og det kan ikke fortsette på den måten. Shit Det var jo ikke rent lite men det blir lett sånn når man lager kalenderen selv. I fjor gikk vi for legokalenderne og de var i grunnen strålende fornøyde. Men er jo gøy å prøve å være litt kreativ. Jeg lurte på å gi dem kjøpt kalender og la dem trekke gavekalender hver sin dag. Husker jeg vi gjorde når vi var små. Det var jo helt fint da blir det jo 24 gaver og man har anledning til å få noe skikkelig.
Monajenten Skrevet 12. juni 2013 #10 Skrevet 12. juni 2013 Wow - det var tidlig! Jeg har ofte kjøpt mangder ved skoleoppstart på Nille;) Men ser det er lego som har truffet best. Synes og det skal være skikkelige ting, men betalte sist flere tusen (4stk ) og det kan ikke fortsette på den måten. Shit Det var jo ikke rent lite men det blir lett sånn når man lager kalenderen selv. I fjor gikk vi for legokalenderne og de var i grunnen strålende fornøyde. Men er jo gøy å prøve å være litt kreativ.Jeg lurte på å gi dem kjøpt kalender og la dem trekke gavekalender hver sin dag. Husker jeg vi gjorde når vi var små. Det var jo helt fint da blir det jo 24 gaver og man har anledning til å få noe skikkelig. Det var lurt! Jeg og min søster fikk smågodt i kalenderen, var dagens høydepunkt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå