Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva skal jeg lese nå? Trenger en bok jeg kan fortape meg i, som ikke er krim eller noe skummelt. En historie jeg kan drømme meg bort i, og som tar meg med på eventyr... Kanskje litt romantikk...? Sukk :)

 

Egentlig bør jeg vel lese bryllupsblader, men jeg har allerede planlagt det meste (haha, sånn går det i lange, mørke vintermåneder med altfor mye å gjøre, som derfor ender i prokrastinering og dagdrømming).

 

Gi meg tips om gode bøker, krangledamer :D Jeg leser det meste!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Cecilia Samartin, Drømmehjerte. Men har du lest en har du lest alle. Mocca skal også være en sånn bok. fra forfatteren av Saras nøkkel. Den må du lese om du ikke har lest den..

Skrevet

Og en som het barføtt, den var virkelig herlig.

Gjest Siklerotte
Skrevet

The Rag Nymph (merk deg at jeg leste den da jeg var tolv-tretten, men uansett, det er jo ingen barnebok). Jeg likte den så godt at jeg ikke har turt å lese den igjen.

Skrevet

Åhoi! Skribler iherdig :D Jeg visste det var et sjakktriks å be om lesetips på krangle :) Takk og bukk!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...