Gå til innhold

Helt normalt å ikke få svar?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har nylig født og fikk i den anledning tilsendt blomster fra jobben. Jeg ble veldig overrasket, for det hadde jeg ikke forventet. Jeg har ikke jobbet så lenge i den jobben og har hatt et veldig vanskelig arbeidsforhold som har brutt meg ned. Dette har sjefen skyld i. Jeg blir å sende takkekort til jobben, men tenkte at det også var greit å sende en sms til sjefen for å takke. Men det jeg synes er litt ekkelt er at jeg ikke fikk svar. Trodde det var normalt å respondere ved å skrive "bare hyggelig" eller lignende? Nå kan det hende jeg overanalyserer pga arbeidsforholdet, men jeg får en følelse av at hun lar være å svare meg med vilje.

 

Anonym poster: dffd5fb8b4c425d9450eb34e9e8c11ce

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tror du overanalyserer.

Skrevet

De sendte blomster og du takket (som normalt er). hvis hun svarer tilbake er det også da forventet at du svarer igjen? Eller nor er det normalt at en slik konversasjon stopper??

 

Tror virkelig du overanalyserer......

 

Anonym poster: 6de473e5fdaae1cba2d977d35cae16cf

Skrevet

Man føder, får gave, sender takkekort. Der stopper det, ikke vanlig å få enda en tilbakemelding etter det. Akkurat som når man sender julekort. Man reagerer ikke om man ikke får et takk tilbake da. Noen sender julekort tilbake, andre takker for julekortet når man møtes, noen henger det opp og synes det er koselig, men gir ingen tilbakemelding. Helt normalt, ikke tenk mer på det :)

 

Anonym poster: aaa68ccb77a27c14ce7bf170a25e9686

Skrevet

Kan vel hende ho er like glemsk på sms osv som meg :P jeg er ekstrem på å glemme svare om jeg legger fra meg tlf etter en meld . :)

Skrevet

Enig med Elsker livet.

Bruk energien din på babyen din :) Og gratulerer så mye!

Skrevet

Takk for svar! Da skal jeg ikke tenke mer på dette:)

 

Og takk for gratulasjon:)

 

Anonym poster: dffd5fb8b4c425d9450eb34e9e8c11ce

Skrevet

Syns godt han kunne svar "bare hyggelig" eller lignende. Men jeg ville ikke tenkt noe særlig over. Bare sett pris på blomstene de sendte deg, det er DE som viser at de har tenkt på deg. :)

Gjest yrild
Skrevet

Overanalyserer og er full av hormoner :-) bare slapp av du og kos deg med baby og blomster!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...