Gå til innhold

Trenger din babycall-anbefaling


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var dum og kjøpte en kjempebillig babycall, og den "skurrer" veldig. Får ikke klar lyd. Har prøvd alt.

 

Hvilken babycall anbefaler du? Eneste kriterie er at begge enheter må kunne tas med, vil ikke ha sånn stasjon slik at babycallen er avhengig av et rom med strøm. Skl være enkelt å ha den i vogna ute mens jeg beveger meg fritt med den andre enheten.

 

Anonym poster: aa27d8860551be8939865c9af0e23cbe

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har denne; http://www.prisjakt.no/product.php?p=685732 og er kjempefornøyd. Eneste er at den sluker litt batteriet dersom den ikke er koblet til strøm, men det er det eneste jeg har å utsette på den.

 

Anonym poster: 166ea2fc37d34b869814e44fa43d083d

Skrevet

Vi kjøpte en billig en på Clas Ohlson (husker ikke merket). Den hadde ladestasjon, men batteriet funket i flere timer uten at den stod til lading. Svigermor kjøpte samme som hun hadde hos seg, men hun var litt uheldig for hun fanget inn frekvensen? hos en annen nabo. Det var ikke noe problem å få byttet til en annen, men hun fikk nok litt sjokk når to voksne plutselig kranglet i "kjelleren".

 

Anonym poster: 3d0efca82f72a32d914d502f99fc5c5a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...