Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Trenger tapet til kjøkkenet. Problemet er at uansett hvilken butikk jeg går i her i distriktet, har de det samme utvalget av kjente merker. Mao. Har du vært i en butikk, har du vært i alle. Nå skal jeg til hovedstaden og skal se etter tapet der. Hvor har de utvalg og hvor har de noe annet en de vanlige merkene? Ikke tenk kjøkkentapet, bare utvalg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Designers Guild på Majorstua (Kirkeveien tror jeg) har masse fint :)

Gjest Kira bjeffer
Skrevet

Nå ligger dette i Bærum, men de har absolutt det beste utvalget på Østlandet. Det er Malerstua på Slependen. Hvis du kjører forbi Sandvika på vei til byen, så er det bare en fem minutters avstikker fra E18.

Skrevet

Tusen takk for svar begge to. Skal til Majorstua i utgangspunktet og finner sikkert Designers Guild. Som vanlig trekker også Ikea når jeg er i Oslo. Da blir det både Ikea og malerstua på Slependen.:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...