Gå til innhold

hvordan sko bruker barna deres i bhg nå.,??


Anbefalte innlegg

Skrevet

her er det tomt for snø, sendt med gummi støvler, og vanlig vintersko.

 

men har dere begynt med sommer sko??

 

vi bruker det når vi er på butikken,

 

Anonym poster: 2146ed4ca2a370616fece49d39612e15

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dockboots

 

Anonym poster: f363e9d7010a9af70a2db6ea27748ccd

Skrevet

Hvordan sko??!

 

Anonym poster: 9dd855c2ac4a80feb2fde0e1d973cc9b

Gjest Skofantomet
Skrevet

Bruker timberland sine goretex sko. Litt kaldt med joggesko enda (vestlandet). :)

Skrevet

Her går det i cherrox og vintersko enda. Bor litt utenfor Trondheim. Ikke hatt på joggesko utendørs i det hele tatt enda, for det er fortsatt snø her. Ville hatt på goretex joggesko dersom all snøen var borte, det var tørt ute og det var plussgrader.

 

Anonym poster: b381bf26bcdb4b4fdd2a39d81f613e6f

Skrevet

De har cherox og vintersko. Bruker nok mest vintersko. Men skal vi bare på butikken tar jeg på vanlige joggesko

Skrevet

De har viking cherroxligende støvler stående i barnhagen (husker ikke navnet). Så har vi variert mellom goretex joggesko eller goretex vintersko den siste uka. Her er det såpass kaldt at de egentlig bør gå med vintersko en stund til. Men de er veldig lystne på å få på seg noe lettere nå, så vi ser det an dag for dag.

Gjest sussie77
Skrevet

Her brukes det cherox. Har ikke begynt å bruke joggesko ute enda, siden det fortsatt er snø på bakken. og masse vanndammer.

Skrevet

Vintersko og Cherrox/Dock boots.

 

Her er snø og der snøen smelter er det vått og gjørmete.

 

Anonym poster: 4610a1887822b872a27fd2ef128400d8

Skrevet

timberland lave gore tex og gummistøvler. vinterskoa og cherroxene er lagt på hylla, bruker joggesko når hun er ute hjemme og sef når vi er på butikk.

Skrevet

Cherrox og vintersko, er noe snø igjen i barnehagen og det er bløtt og gjørmete mange steder. Er fremdeles minusgrader om natta og kaldt i bakken.

 

Her hjemme har de brukt gore-tex joggesko når vi har vært ute og syklet på veien, til butikken o.l.

 

Anonym poster: 2ab0e270bb4bd260a9b7e6b33ca2bee1

Skrevet

Cherrox og vintersko.

 

Tenkte å kjøpe sommersko mot slutten av måneden slik t hun i det minste kan bruke dem når vi skal til byen osv.

 

Her er det fremdeles en del snø på plener, brøytehauger osv, og der det ikke er snø så er det sølete og vått (østlandet).

Skrevet

Hvilke sko heter det....

 

Anonym poster: c1d8743f07e70c95c74ec7bcaacf190f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...