Gå til innhold

Kjole som kan funke til både høygravid og ikke gravid?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har termin i begynnelsen på juni, men siden førstemann kom 3 uker for tidlig er det jo en viss sjangs for at dette skjer igjen. Derfor vil jeg gjerne ha meg en kjole til 17. mai som passer til meg om jeg er høygravid, men som jeg kan bruke senere også. Er så kjedelig å bruke penger på en kjole jeg muligens ikke får brukt i det hele tatt. Vil helst ikke gå så mye over 500 kr. Noen forslag?

 

Anonym poster: ca8fea3cefd1b47a8390d4b009d78e78

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Maxikjole må vel passe fint til d?

Skrevet

Det meste med empireliv (høyt liv, altså smalest under puppene) må vel passe. Jeg har en fin, helt florlett fra Indiska. Det er vanligvis en kjole, men på 17.mai i fjor måtte jeg ha bukse under fordi magen var så enorm at den ble for kort :)

Skrevet

Se på indiska, der har de ofte kjoler med god plass til mager- både gravide og ikke-gravide :-) Både denne gangen og forrige svangerskap har jeg noen faste yndlingsskjoler, de er brukt både når jeg ikke har vært gravid (kjøpte før jeg ble det), og når jeg hadde 3 uker igjen til termin.

 

Anonym poster: a61b079453b175c6b5f177b7b2e9bbb1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...