paddington Skrevet 15. mars 2013 #1 Skrevet 15. mars 2013 Jeg titter innom dere fra1tri for å fortelle at jeg igår fikk se et bankende hjerte og ei lita ert på ca 1 cm:)! Jeg har vært igjennom tilsammen 8 innsett før det ble full klaff:). Har 7 fullgåtte uker nå, og er forsiktig optimist! Ikke gi opp håpet jenter, det er mitt råd;)!! Det jeg gjorde annerledes denne gangen var at jeg dro til Danmark, nærmere bestemt maigård. Der utførte de assisted hatching:). Jeg er ganske sikker på at det gjorde utslaget for meg:)!! Jeg kan anbefale dem på det sterkeste!! Sender dere masse babystøv:)!!!
Kjærepære Skrevet 15. mars 2013 #2 Skrevet 15. mars 2013 Gratulerer så masse!!! Hva er egentlig assisted hatching, og hvorfor gir det eventuelt større sjanser? Takker for babystøv, tror jeg bruker det når vi skal til på tredje forsøk
paddington Skrevet 15. mars 2013 Forfatter #4 Skrevet 15. mars 2013 Gratulerer så masse!!! Hva er egentlig assisted hatching, og hvorfor gir det eventuelt større sjanser? Takker for babystøv, tror jeg bruker det når vi skal til på tredje forsøk Assisted hatching betyr at eggeskallet blir "rubbet" slik at det lettere skal feste seg i livmorveggen:)! Dette er en metode som ikke er godkjent i Norge. Lykke til på 3. Forsøk:)
Gjest Trulte med to små Skrevet 16. mars 2013 #5 Skrevet 16. mars 2013 Gratulerer så mye! Godt å se flere som lykkes etterhvert!
paddington Skrevet 16. mars 2013 Forfatter #6 Skrevet 16. mars 2013 Gratulerer så mye! Godt å se flere som lykkes etterhvert! Tusen takk:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå