LilleBamBam+EnTil Skrevet 15. mars 2013 #1 Skrevet 15. mars 2013 Har brukt openoffice til nå. Skrevet endel veldig viktige dokumenter med den. Så kjøpte jeg Office pakken nå og den klarer iokke åpne dokumentene. Får spørsmål om jeg vil gjenopprette filen, trykker ja, men da får jeg bare beskjed om at det ikke går. Dette er skikkelig krise!!! Jeg må ha de dokumentene til masteroppgaven min. Noen tips om hva jeg gjør eller hvem jeg kontakter? Og ja, jeg er skikkelig data-fjern, kan ikke mer enn gjennomsnittet.
Himmel og hav Skrevet 15. mars 2013 #2 Skrevet 15. mars 2013 Hvis du skal åpne odt i word, så må du trykke "open" og så velge "document" eller no - har ikke word på denne pc'n så jeg husker ikke akkurat hva det heter. En annen mulighet er å velge lagre som doc, i open office. Da burde det gå an å åpne det i word. Det finnes også noen konverteringsprogrammer på nettet. Men det aller enkleste er jo bare å fortsette å bruke open office.
Himmel og hav Skrevet 15. mars 2013 #3 Skrevet 15. mars 2013 Se her: http://office.microsoft.com/en-gb/word-help/use-word-to-open-or-save-a-document-in-the-opendocument-text-odt-format-HA010281619.aspx
LilleBamBam+EnTil Skrevet 15. mars 2013 Forfatter #4 Skrevet 15. mars 2013 Tusen takk, skal prøve litt forskjellig nå. Uff, likte ikke openoffice. Men skal få det til om jeg så må betale for det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå