Gå til innhold

Stakkars hund i unge mødre Danmark.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Idioter, setter kaka på benken og lukker ikke hunden ute fra kjøkkenet, naturlig nok spiser hunden av kaka. Så kaster de hunden ut (ja fysisk kaster hunden i fullt sinne) stakkars, skjønte sikkert ikke en dritt av hvorfor. Noen burde ikke hatt hund.

 

Anonym poster: 4429223869110b32fdb9383d9a3a4de4

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tenk på hva de gjør med hunden når kameraene ikke er der :(

Skrevet

Det er også fare for at hunden blir dårlig hvis den har fått i seg en hel kake, og burde være under oppsyn. Var det sjokoladekake kan det bære direkte farlig da hunder ikke tåler kakao.

Skrevet

Uff :( Stakkars hund...

Skrevet

Hvem var det?

 

Anonym poster: 060d468c8e700f53c23382399960f944

Skrevet

jeg så på episoden etter denne, det var ei 17år gammel jente med en liten gutt og to chihuahua hunder, tenk å være 17år, alene mamma og i tillegg ha to hunder?!?! skjønner ikke hva det mennesket har tenkt på... (nå vet jeg ikke hva som kom først, hund eller baby. men hvilken mor lar sin 16år gammel datter kjøpe seg to hunder når ho bor hjemme??) ikke bare det, men de viste også at hundene bæsjet inne flere ganger fordi hun ikke gikk ut å luftet dem! hun burde ikke hatt hunder og barn! hadde nok holdt i massevis med en av delene!

 

Anonym poster: bf316261d6892ecf9dcf9c3e8f7a98ae

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...