Gå til innhold

Flere som har baby som bare vil sove på magen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mini vil bare sove på magen......ligger han på ryggen felter han med armer og bein, lager lyder og klarer ikke å slappe av. Legger jeg han på magen sover han med en gang og opp til 5t i strekk.....men så er det om natta da, da liker jeg jo at han sover på ryggen i frykt for krybbedød, men han vil sove på magen :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg blir sikkert halshugd for å si dette, men skitt au :-P

 

Frøkna vår har sovet på magen fra fødsel av og hun er nå 10 mnd... Vi tenkte mye på det med krybbedød, men etter å ha snakket med kiropraktor, fysioterapeut og rosenterapeut som alle sa at det var helt greit å la hun sove på magen så senket vi skuldrene :-) hun sov inne hos oss til hun var rett over 6 mnd så jeg hadde litt kontroll.

 

Hun sover fortsatt på magen :-)

 

Skrevet

Min eldste og min yngste har alltid sovet på magen under oppsyn, når de begynte å snu seg selv sov de slik på natten også. Pappan deres er også magesover så de har det vel derifra, eldste på ni år sover fortsatt alltid på magen :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...