Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har kun stukket to ganger, men siste gang svei det da jeg sprøytet inn.. Gjorde jeg noe galt? Redd for å gjøre noe feil slik at det ikke virker eller noe.. :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

På mine siste runder med gonal svei det veldig. Klemte og masserte litt der jeg stakk og da gav det seg.

Skrevet

Ja den svir, så du har nok ikke gjort noe feil. Jeg brukte faktisk Emla-plaster før jeg skulle sette Gonal-F for jeg syntes den var så ekkel! Ja så pysete er jeg ;)

 

Masse lykke til med forsøket! :)

Skrevet

Takk for svar :) Da føler jeg meg litt tryggere. Jeg klarer ikke å stikke selv hehe, så pysete er jeg ;) Emlakremen har jeg tatt noen ganger i tidligere sv.skap pga. Klexane. Men foreløpig har jeg klart både Klexane og gonal-f uten Emla.

 

Takk for det, håper det klaffer denne gangen :)

Skrevet

Hos meg svei det kun eg gang da jeg satte den en plass med veldig tynt skinn, gikk jeg litt utover mot sidene var skinnet tykkere og kjente ikke noe da :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...