Tingenes Herre Skrevet 27. januar 2013 #1 Skrevet 27. januar 2013 Tips til fine blomster jeg kan ha på sofabordet? 2-åringen spiser aldri på plantene, men for sjelefredens skyld bør det være noe som ikke er giftig.
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2013 #2 Skrevet 27. januar 2013 Ungen skal ha i seg ganske store mengder for å bli forgifta av den plantet så hadde kjøpt den Min spiste sikkert halve planten da han var 3 og det gikk så fint uten noen problemer. Anonym poster: e8b831078ba40dc09a27bd639fde7ec9
Tingenes Herre Skrevet 27. januar 2013 Forfatter #3 Skrevet 27. januar 2013 Vel, det er helt uaktuelt å ha hortensia i gripehøyde så lenge den er oppført som giftig. Som sagt, for min egen sjelefreds skyld. Er det noen damer her inne med grønne fingre som vet om et alternativ?
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2013 #4 Skrevet 27. januar 2013 Vi hadde flere giftige planter i hus i jula, og datteren vår tygger på alt. De sto selfølelig utenfor rekkevidden hennes når hun var til stede! Sett planten opp på en høy sjenk eller et skap på dagtid Og sett den på stuebordet når barnet sover.. Anonym poster: 24cee3c8e690f24864a1578e3fd5bdac
Gjest amandine Skrevet 27. januar 2013 #5 Skrevet 27. januar 2013 Det må da være like greit å dressere ungen til ikke å spise planter uten at mamma eller pappa sier det er greit? Du skal snart ut i våren, og ungen må vite at den ikke kan beite fritt uansett
Tingenes Herre Skrevet 27. januar 2013 Forfatter #6 Skrevet 27. januar 2013 Som sagt, hun har aldri spist på plantene. Vil bare være på den sikre siden. Har flere hortensia i hus, men da i en slik høyde at det ikke er mulig for barnet å få tak i dem. Nå leter jeg etter noe jeg kan ha på sofabordet. Får Google litt, er vel ikke rette stedet å spørre her inne. Takk for svar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå