Gå til innhold

to forlovere i bryllupet


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er en av to forlovere i min venninnes bryllup. Er det vanlig? Hvem skriver under og gir ringen osv? Skjønner ikke helt greia med å ha to stk. Jeg har vært forlover før og var da alene. Hadde egentlig lyst til å si til venninna li at hun heller kunne ha kun hun andre. Men etter å ha snakket med hun andre så hadde hun tydeligvis tenkt å legge mesteparten av ansvaret over på meg for hun var så opptatt. Jaja for jeg mindre opptatt enn henne...nei..men jeg kommer fortsatt til å gjøre mine oppgaver. Dere som hadde to forlovere..hvorfor?

 

Anonym poster: c2d7d3b32b26f131251ea58a6fb5875f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er vel vanskelig å velge... Jeg har jo lest her inne i det siste om folk som har både 3, 4 og 5 (!) forlovere, så to er vel ikke så ille.

Skrevet

Det der er jo noe amerikaniserte greier og bare for show.

 

Det er EN som trengs for å skrive forlovererklæring, og det er denne som er forlover i ordets rette forstand. Den som står fremme ved alteret er jo bare en slags "hjelper". Og kan fint være en annen enn den som skriver på papirene- eller det kan være flere, sånn som på amerikanske filmer.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...