Gå til innhold

Blir så fortvila


Anbefalte innlegg

Skrevet

Denne mnd er det 1 år siden brudd med x min. Fortsatt tenker jeg om han tenker på meg, hva han tenker osv. Kommer dette til å gå over? Han gjorde det slutt og har vært et tøft brudd ihenhold til hus og barn. Skulle egentlig ikke offret drittsekken en tanke. Hvorfor gjør jeg det da???

 

Anonym poster: eb5cdc0f69929c81e9dc8f4e4e87f40d

Videoannonse
Annonse
Skrevet

brudd er jo aldri lett uansett og spesielt ikke når barn er i bilde. og det nok nesten 3 år for meg og komme over min første kjæreste, han var en sjalu dust,men klarte ikke glemme han for det

Skrevet

Ja, det går over.

Var sammen med en mann i 8 år, og trodde jeg aldri kom til å komme over han. Vet du, i dag er jeg gift og jeg er sjeleglad jeg kom meg vekk fra han andre.

 

Anonym poster: fb9ca7c89881de93e1a63c648f255129

Skrevet

Godt å høre. Da er det håp. :) Problemet er at jeg nærmer meg 40 og tenker litt på hvordan du skal møte en ny osv. Det dukker gjerne opp når du minst aner det. Tenker overhode ikke på en ny nå, men på sikt kanskje. :)

 

Anonym poster: eb5cdc0f69929c81e9dc8f4e4e87f40d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...