pusekvinne Skrevet 18. januar 2013 #1 Skrevet 18. januar 2013 Ser på hotell litt utenfor byen da, men lurer på om det er bare party der eller om en kan ta med ungene tidlig på kvelden for en middag? er det en koselig by eller ikke?
Gjest Gullguttene Skrevet 18. januar 2013 #2 Skrevet 18. januar 2013 Det er en fin by. Vet ikke hvordan det er for barnefamilier der da, var der i et helt annet ærend.
Ikkenonick Skrevet 18. januar 2013 #3 Skrevet 18. januar 2013 Det sies, uten at jeg gidder å hente kilder til deg her og nå, at jada, det er fint også med barn.
beibilykke Skrevet 18. januar 2013 #4 Skrevet 18. januar 2013 Anbefales på det sterkeste;) kjempe barnevennlig der selve festingen er veldig sentrert til ett området, masse restauranter etc uten om der stort tivoli som er åpen til langt på kveld, kjempe sort badeland med masse flott for blandt annet mindre barn. For ikke å snakke om at veldig mange restauranter hadde lekeområdet inni restaurangen med blant annet rutsjebane,liten karusell etc. Vi var der ett år på feste tur med venner, og nå sist i 2010. Men da var vi på kjæreste tur så dattra vår på 1 ble ikke med. Men når vi kom ned å så hvor mye hun kunne vært med på fikk jeg liltt vondt i mammahjertet ;/ Svigerbror med kone og tre barn i alder 2-7 var der i fjord sommer i 2 uker, og de hadde en fantasisk opplevelse, og begge jentene 4 og 7 var med i bamseklubben ved hotellet etc;) Eneste er at jeg syns det er litt stive priser da. I forhold til hva man kanskje er vandt med fra f,eks tyrkia etc.men har man råd til ferie så er vel ikke det noe problem
Plutselig_gravid Skrevet 18. januar 2013 #5 Skrevet 18. januar 2013 Vi var på Fig tree bay ca 1 mil fra agia napa. Der var det stille og rolig i forhold til Agia Napa. Var et par turer innom agia napa på kveldstid slik at ungene skulle få med seg tivoliet.. Var litt mer leven i gatene, restaurantene og på hotellene der enn der vi var for å si det sånn. Men det kommer jo an på hvilket hotell dere velger. De festglade ungdommene styrer vel unna de barne og familievennlige hotellene og går for billigere alternativer. Ps. Nyyydelige strender og klart vann. Er forholdsvis dyrt på Kypros, men leier man en bil og drar litt unna "hotellbyene" så er prisen på dagligvarer og alt annet mye rimeligere.
pusekvinne Skrevet 19. januar 2013 Forfatter #6 Skrevet 19. januar 2013 Takk for svar! Da er hotellet booket:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå