Iiiiik Skrevet 10. januar 2013 #1 Skrevet 10. januar 2013 På mandag ringte de fra SFO og sa jeg måtte hente midtimellomgutten, han hadde kastet opp. Og kaste opp det gjorde han kontinuerlig fra 16 til 23. Kl 02 ble jeg vekket av storebroren som fortalte at han kastet opp og ikke skulle på skolen tirsdag. Tirsdag våknet jeg med vond mage. SMS fra mannen som var bortreist fortalte at han hadde diaré. Så da ventet jeg på at minstejenta skulle bli syk også. Fire av fem smittet med magevirus, det går vel ikke? Men jammen (tør jeg å skrive dette egentlig) ser det ut til at hun går klar. Det er et under! Hva kan vi ha gjort for å fortjene det??
Gjest yrild Skrevet 10. januar 2013 #2 Skrevet 10. januar 2013 He he fint å juble for at bare fire av fem ble syke :-) Kjenner til følelsen. Bank i bordet og spytt deg over skulderen ;-)
Ladybugg Skrevet 11. januar 2013 #3 Skrevet 11. januar 2013 Slik har det vært hos oss denne uka også, 3 av 3 med diaré og oppkast... Fysj av meg god bedring til dere ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå