bamali 2rosa og 1blå Skrevet 7. januar 2013 #1 Skrevet 7. januar 2013 Største jenta mi på åtte har vinterferie i to uker nå. Jeg trenger tips til aktiviteter som jeg kan gjøre sammen med henne og lillesøster på to.
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2013 #2 Skrevet 7. januar 2013 tegne, male, gå på panduro og finn inspirasjon få noen til å ha minstemann, så kan dere kanskje dra på kino en kveld og? Anonym poster: 58c15cd8d29e0fe48a5d91c7565533a1
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2013 #3 Skrevet 7. januar 2013 Hei, Hvorfor bare inneaktiviteter, jeg ville prøvd å være ute så mye som mulig? -aking -lekeplasser -gå ut i skogen, ha med vogn den minste kan sove i, grille pølser -dra i svømmehallen -dra på biblioteket -utnytte sovetiden til den lille midt på dagen til å gjøre noe ekstra med 8 åringen akkurat da, på hennes premisser -museum som egner seg for barn -lekeland, med avdeling for både store og små -dra på besøk til familie Anonym poster: 3b089d85ad5fb8f88af742a4f1d79e4e
Frøken Ubesluttsom Skrevet 7. januar 2013 #4 Skrevet 7. januar 2013 Hva med å spille brettspill etc, hvis dette er noe hun liker. Ellers er det mye hobbyaktiviteter en kan gjøre. Men er jo også så mye å gjøre ute nå. Vinterferie i to uker i januar? Aldr hørt om.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå